Geoblog.pl    Andrzej    Podróże    Annapurna Sanctuary. Październik 2007    Jhinu - Birethanti - Pokhara
2007

Jhinu - Birethanti - Pokhara

Nepal
Nepal, Pokhara

Kolo sie zamknelo. Przed kilkoma godzinami dojechalismy z powrotem do Pokhary gdzie zaznajemy urokow metropolii (trzy rodzaje nepalskiego browarku + pyszne papu). W skrocie: zrobilismy zakladana trase w siedem zamiast osmiu dni. Piekna Sanktuarium Annapurny nie da sie opisac!!! Wrazenia niezapomniane jak sadze. Wszyscy zdrowi i cali aczkolwiek dzis chodzimy jak paralitycy przez bolace czlonki. :). Jutro luz a pojutrze do Kathmandu i dalej do Indii. Sciskam!

brendon
brendon - 2007-10-25 19:17
dzieki za sms-a, karta w tel. mi się skonczyła dlatego tutaj odpowiadam. przede wszystkim gratuluje i troszke zazdroszcze;) a poza tym to dawajcie szybko z tymi Indiami, bo zdjec z Sanktuarium nie moge sie doczekac. a jak bedziecie w KTM to prosze isc do tej "resteuracji" po schodkach i zamowic dla mnie na wynos pyszna, świezutka lasanke. nie wiem jak to zrobisz, ale wierze , ze sobie poradzisz;). Ps. mowilem, zeby pobiegac to i czlonki by nie bolaly... przynajmniej niektore;)
pozdr.

Andrzej
Andrzej - 2007-10-27 16:45
Brendonku, wlasnie stamtad wrocilismy :)))) (tzn z knajpki, nie z Sanktuarium :)

aa
aa - 2007-10-29 16:10
Hej Andrzeju i Anito . Widzę,że ten Nepal wciągnął Was. Dopiero dziś odkryłem Wasz blog.
Ale tradycyjnie trzymam kciuki

szymon
szymon - 2007-11-01 09:47
Pileś! A rzucisz troszku fotków? Wyciągnij se tego Zenita i natrzaskaj coś :)

Andrzej
Andrzej Pilewski