Geoblog.pl    Andrzej    Podróże    Intra Annapurna Circuit Expedition ;-)    Home, Sweet Home...
2006

Home, Sweet Home...

Polska, Warszawa

I tak po 25 dniach wędrówki stajemy na chłodnej płycie Okęcia. Jest około zera stopni, zapada noc. Jutro do pracy!

Podsumowanie:
Według mnie bardzo udany wyjazd. Jakoś tak sie dobraliśmy, że nie doszło do najmniejszego nawet konfliktu, wszystko zgodnie, miło i wesoło. Cel został osiągnięty, smaczku dodało osiągnięcie przełęczy Thorung La tuż po sporym opadzie śniegu. Zobaczyliśmy trzy ośmiotysięczniki: Annapurnę I, Manaslu oraz Dhaulagiri. Pieniążków za duzo nie wydaliśmy, poza drobnymi przeziębieniami (nie licząc przeziębienia Doktorowej które skończyło się antybiolem) nie mieliśmy poważniejszych problemów ze zdrowiem - w każdym razie żadnej sraczki :). W Nepalu zostawiliśmy parę tras trekingowych na później, rafting i Chitwan, liznęliśmy Indie, które dla mnie były gdzieś na końcu listy krajów do odwiedzenia...
Pozdrawiam na koniec Doktorów - Olę i Łukasza których miłe towarzystwo mieliśmy przez prawie cały trek, rodziny w kraju, Przyjaciół, ktorzy znaleźli czas i ochotę czytać niżej podpisanego a także - a może przede wszystkim - Asię i Brendiego, którzy przygarnęli mnie do swojej wyprawy i pozwolili wspólnie spełnić jedno z trampingowych marzeń - ZOBACZYĆ HIMALAJE Z BLISKA.

aa
aa - 2006-11-04 20:50
W tym miejscu muszę powiedzieć, że to Andrzej jest tym dobrym duchem, który wytwarza dobrą atmosferę o czym przekonałem się osobiście w czasie wspólnej podróży po Afryce.
Andrzeju, jeszcze raz pozdrowienia i cieszę się, że tak dobrze wam poszło. Czekam na relację

bulu
bulu - 2006-11-05 03:08
ja nie bylem z nim w afryce ale tez tak uwazam! ;)

Szampon
Szampon - 2006-11-21 19:08
A ja z Nim byłem w Bieszczadach. I uważam, że jest spoko gość :)

goha39
goha39 - 2007-06-29 23:02
to totalna egzotyka, dotyk spełnionych marzeń, odlot bez wspomagaczy. CZY TO DZIAŁO SIE?
Czy tylko śniło?

Azja lover
Azja lover - 2008-08-05 14:01
fajna relacja miło się czytało

4 lata temu zrobiłem podobną trasę tylko doliną solokhumbu
miałem na to 3 miesiące (:

pozdrawiam

ps. często w relacji pojawia się słowa pizza, frytki i hamburger
a przecieć indie i nepal mają świetną kuchnię ;p

Andrzej
Andrzej Pilewski