Geoblog.pl    Andrzej    Podróże    Intra Annapurna Circuit Expedition ;-)    Warszawa, dzień przed wylotem
2006

Warszawa, dzień przed wylotem

Polska, Warszawa

No to jutro start.

Na początek przedstawienie ekipy: Asia - pasjonatka gór i pomysłodawca przedsięwzięcia, Andrzej B. - również miłośnik skały oraz ja - Andrzej P., jako ten, który dołączył w ostatniej chwili. Wszyscy pracujemy w jednej firmie i znamy się od kilku lat, jednak to pierwszy wspólny wyjazd.

Najbliższy plan jest taki: jutro przelot WAW-SVO (Moskwa), tam 4 h oczekiwania, lot SVO-DEL, tam kilkanaście godzin na lotnisku i w końcu lot Delhi-Kathmandu, w którym jak wszystko dobrze pójdzie będziemy w piątek wieczorem lokalnego czasu.

Dla ciekawych koszt takiego przelotu (Aeroflot+Air Sahara to około 2600 zł).

Troszkę jestem przerażony wagą swojego plecaka - 14kg :( (Asia 10,5), liczę że uda się coś zgubić w depozycie w hotelu w KTM.

Tu miejsce na podziękowania: dla Anity która puściła mnie samego w Świat Daleki (mam nadzieję, że to tylko rekonesans przed wspólnym wyjazdem w przyszłym roku :)), dla koleżanek i kolegów w pracy którzy w pocie czoła będą znosić szczyt sezonu grypowego i dzięki którym udało się otrzymać tak długi urlop ;-)

Tyle przydługiego wstępu, o ile można ufać rosyjskim liniom lotniczym to następny wpis już z prawdziwej trasy Wyprawy.

A zatem: Ahoj Przygodo...

kiclaw
kiclaw - 2006-10-05 22:06
No i jak? Maoisci Cie nie porwali? ;-)

tomek
tomek - 2006-10-05 22:42
hmm, chyba bede Cie podgladal :)

bulu
bulu - 2006-10-06 08:14
no to powodzenia, udanej wyprawy i wspanialej zabawy! pozdrawiam Was wszystkich serdecznie! do nastepnego...

Doriss & Kajt
Doriss & Kajt - 2006-10-09 15:32
trzymamy kciuki

Bromba i inni
Bromba i inni - 2006-10-11 22:36
Wróc żywy! Pozdrawiamy!

Szampon z Bromba i inni
Szampon z Bromba i inni - 2006-11-21 08:49
Brombastyczny pomys z tym kualalumpur ;) Facet -> jeseś człowiekiem ...

Andrzej
Andrzej Pilewski