Geoblog.pl    Andrzej    Podróże    Intra Annapurna Circuit Expedition ;-)    Kathmandu, przygotowania do trekkingu
2006

Kathmandu, przygotowania do trekkingu

Nepal
Nepal, Kathmandu

W sobote nie udalo sie kupic permitu do ACAP, w zwiazku z tym zyskalismy jeden dzien na zakupy. W sumie wszyscy zaopatrzylismy sie po uszy. Dzis w swiatyni Swayambunath spotkalismy Polakow ktorzy stwierdzili ze trek jest lightowy a oni go przeszli w 10 dni (WOW!). No ale chyba nie do konca o to chodzi...
Wiec dzis troszke zwiedzania, zakup biletow do Besisahar, wieczorem przygotowanie depozytu do zostawienia w hotelu i pakowanie. Pogoda zmienna, w dzien bardzo goraco a teraz pada deszcz.
Jutro o 6.45 mamy autobus, chcemy tego samego dnia wejsc na szlak. Nie wiem jak jest z netem w gorach, pewnie wypadniemy z obiegu na 14-15 dni jak obliczamy.

To trzymajcie za nas kciuki, na razie zdrowko dopisuje, Asia i Brendi zachwyceni ja oczywiscie tez.

bulu
bulu - 2006-10-08 17:56
ja trzymam caly czas! powodzenia! i pisz cos wiecej ;)

Kate
Kate - 2006-10-08 21:43
Hej Andrew! Trzymam mocno kciuki u rak i u nog tez. Sledze na biezaco Twoja relacje z podrozy. Powodzenia. Menio tez pozdrawia.

aa
aa - 2006-10-09 21:35
Cześć Andrzeju, śledzę na bieżąco twoje wpisy i trzymam kciuki. Gdy plecak ci będzie ciążył - pomyśl o moim, który miał 20 kg. Powodzenia dla całej ekipy

bulu
bulu - 2006-10-12 09:15
ela Re ;)
nie wiem czy wiecie... - NASI pokonali portugalie!!! > 2 : 1 ( dwie smolarek ) ale numer! co?!
pozdrowionka,

Andrzej